Pracownia Psychorozwoju Kielczyk - psycholog Praga Południe

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
Ośrodek psychoterapeutyczny i rozwojowy skoncentrowany na dobrej relacji

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk to ośrodek psychoterapeutyczny stworzony z zamiłowania i pasji. Założyliśmy ją ponad 10 lat temu, a celem jaki nam przyświecał, było utworzenie wyjątkowego miejsca, w którym poczujesz atmosferę dobrej relacji, znajdziesz pozytywną energię i pomoc w trudnościach.

Chcieliśmy zaoferować kompleksową pomoc psychologiczną, psychiatryczną,konsultacyjną, seksuologiczną, a przede wszystkim psychoterapeutyczną. Pragnęliśmy objąć tą pomocą każdego – w każdym wieku – zarówno dorosłych, jak i dzieci, młodzież, nastolatków oraz ich rodziców.

Stąd ideę nazwaliśmy – Atmosfera Dobrej Relacji. Wokół tej idei zbudowaliśmy zespół, w skład którego wchodzą: psychoterapeuci, psycholodzy, seksuolog, specjalista od uzależnień, psycholodzy dziecięcy oraz lekarz psychiatra. Ludzie, którzy swoją empatią, uważnością, cierpliwością, umiejętnością budowania relacji oraz wiedzą i kompetencjami psychologicznymi, tworzą to wyjątkowe miejsce, gdzie najważniejsze jest zainteresowanie drugim człowiekiem.

Ważna jest dla nas także atmosfera i odpowiednie warunki do pracy nad sobą. Dlatego dbamy o to, by osoby które Was zapisują, posiadały odpowiednią wiedzę psychologiczną i były przeszkolone z zakresu pomocy w kryzysie. Ważna jest także dla nas estetyka gabinetów i udogodnienia, takie jak klimatyzacja i bezpieczny własny parking.

Nasza poradnia zdrowia psychicznego to również miejsce przyjazne dzieciom i rodzinom. Prowadząc terapię par i małżeństw oraz związków różnych orientacji, dbamy o odpowiednie warunki. Stworzyliśmy też specjalną ofertę dla studentów – psychoterapię w przystępnej cenie oraz autorską terapię ludzi biznsu - – bardzo wyspecjalizowana terapia skierowana do ludzi na wyższych stanowiskach, kierujących firmami lub je tworzących.

Naszym atutem jest elastyczność i podążanie za nowymi wyzwaniami, jakie przed ośrodkami psychoterapii i rozwoju stawia obecna sytuacja i współczesny styl życia. Nasi psychoterapeuci udzielają także konsultacji w językach obcych (angielski, hiszpański i niemiecki) oraz pracują on-line. Dzięki temu możesz odbyć terapię bez wychodzenia z domu, a bariera językowa nie jest już problemem.

Zapraszamy!
Izabela Kielczyk i Kuba Kielczyk


Nasze gabinety

Kielczyk 1 Kielczyk 2 Kielczyk 3 Kielczyk 4
Kielczyk 5 Kielczyk 6 Kielczyk 7
(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie)


Nasi terapeuci

1_izabela_kielczyk_psycholog_biznesu 2_kuba_kielczyk_psychoterapeuta_warszawa 3_jaonna_obuchowicz_dobry_psychoterapeuta 4_aleksandra_krupska_seksuolog
5_lidia_flis_terapia_par 6_magdalena_pietrzak_zelazko_psychoterapeutka_online 7_ewa_debicka_psycholog_dzieci_i_mlodziezy 8_katarzyna_serfain_psycholog_dzieciecy
9_monika_szafraniec_psycholog_nastolatkow 10_dorota_chodkiewicz_psychoterapeuta_huministyczny 11_kuba_kotynski_psychoterapeuta_lgbt 12_anna_pruszko_coaching
13_marta_zwierzchowska_terapia_uzaleznien 14_paulina_szeromska_mediacje 15_monika_wojcinska_psychoterapeutka_psycholog 16_melissa_hernandez_jaczewska
dr_andrzej_radzikowski_psychiatra        
(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie)


Zakres usług

Specjalizacje: psychoterapia indywidualna, terapia par/małżeństw, terapia dzieci i nastolatków, wsparcie psychologiczne w kryzysie, pomoc psychologiczna w adopcji, in-vitro oraz przy staraniach o dziecko, terapia dla ludzi biznesu, coaching, psychoterapia grupowa i grupy wsparcia, psychologiczne warsztaty rozwojowe.
Inni specjaliści: psychiatra, seksuolog, psycholog biznesu, specjaliści terapii uzależnień


Dane Kontaktowe

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
Warszawa - Praga Południe, ul. Gocławska 11
      (prostopadła do Grochowskiej, przy Mińskiej)

+48 606 259 138

www.kielczyk.pl


« Psychoterapia Warszawa - Praga Południe