Pracownia Psychorozwoju Kielczyk - psycholog Praga Południe

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

Jesteśmy prywatnym gabinetem terapeutycznym założonym przez Izabelę Kielczyk - psychologa biznesu, coacha i terapeutę ludzi biznesu z wieloletnim doświadczeniem, członka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stanowimy zgrany zespół najlepszych specjalistów, którzy z troską i zaangażowaniem pomogą Ci uporać się z kryzysem, doprowadzić do upragnionych zmian i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Dobro klientów jest dla nas najważniejsze. W odpowiedzi na ich potrzeby postaraliśmy się, aby wśród nas znaleźli się psychologowie i terapeuci różnych nurtów i podejść, a także eksperci innych dziedzin, które stanowią wsparcie lub uzupełnienie psychoterapii. Dzięki temu w Pracowni uzyskasz pomoc psychiatry, seksuologa, dietetyka, a także coacha. Dzięki temu Ty możesz w każdej chwili skorzystać z konsultacji ze specjalistą z pokrewnej dziedziny, a my mamy możliwość pracować we wszechstronnym zespole i w kompleksowy sposób opiekować się naszymi klientami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dobrać terapeutę i sposób prowadzenia terapii, który będzie dla niego najbardziej odpowiedni. Prowadzimy także grupy wsparcia i psychoterapię grupową - zarówno w formie ogólnoterapeutycznej, jak i kierowane do określonych grup, m.in. dla rodziców adopcyjnych, czy Dorosłych Dzieci Alkoholików.

Staramy się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom – jeśli potrzebujesz psychologa, ale przebywasz za granicą lub z innych przyczyn nie możesz się u nas zjawić, możesz skorzystać z konsultacji przez Skype.

Jesteśmy otwarci na obcokrajowców – pracujemy w języku angielskim i hiszpańskim.

Oprócz starannie dobranych specjalistów zapewniamy również dogodne warunki spotkań. Wygodne gabinety i miła obsługa sekretariatu zapewniają komfort i dyskrecję, a dobra lokalizacja i parking dla klientów pozwalają na bezstresowy dojazd. Gabinet obsługuje płatność gotówką, kartą, a także systemem PayPal.

W Pracowni Psychorozwoju będziesz mógł opowiedzieć o nurtujących Cię problemach mając pewność, że zostaniesz wysłuchany, a Twój terapeuta zrobi wszystko co w jego mocy, aby Ci pomóc. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Prowadzimy terapię indywidualną i terapię par. Zapewniamy pomoc doraźną, krótko- i długoterminową. Jeśli masz obawy lub wątpliwości związane z pierwszym spotkaniem z psychologiem, zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


Nasze gabinety

Kielczyk 1 Kielczyk 2 Kielczyk 3 Kielczyk 4
Kielczyk 5 Kielczyk 6
(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie)


Nasi terapeuci

agnieszka_gutkiewicz izabela_kielczyk jakub_kielczyk anna_kot_mosakowska1
joanna_siemieniuk andrzej_radzikowski joanna_obuchowicz karolina_malek
katarzyna_serafin lidia_flis1 magdalena_zysiak marta_boguslawska
marta_gawinkowska magda_zelazko melissa_hernandez_jaczewska monika_rudy
malgorzata_szymankiewicz monika_szafraniec robert_olszak teresa_raczkowska
marta_zwierzchowska      
(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie)


Zakres usług

Specjalizacje: psychoterapia indywidualna, terapia par/małżeństw, terapia dzieci i nastolatków, wsparcie psychologiczne w kryzysie, pomoc psychologiczna w adopcji, in-vitro oraz przy staraniach o dziecko, terapia dla ludzi biznesu, life-coaching, doradztwo zawodowe, psychoterapia grupowa i grupy wsparcia, psychologiczne warsztaty rozwojowe
Inni specjaliści: psychiatra, seksuolog, dietetyk, psycholog biznesu, specjaliści terapii uzależnień


Dane Kontaktowe

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
Warszawa - Praga Południe, ul. Gocławska 11
      (prostopadła do Grochowskiej, przy Mińskiej)

0 22 810 07 46

www.kielczyk.pl


« Psychoterapia Warszawa - Praga Południe