GABINET PSYCHOTERAPII ANNA RASIŃSKA - psycholog Żoliborz

GABINET PSYCHOTERAPII ANNA RASIŃSKA

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. W gabinecie zajmuję się prowadzeniem konsultacji oraz  trzech form   psychoterapii: psychoterapią   indywidualną,  psychoterapią par oraz psychoterapią rodzinną.

W swojej pracy  opieram się na dwóch podejściach terapeutycznych. Pierwsze z nich to podejście szkoły  systemowej, które pomaga w rozumieniu pacjenta w kontekście jego relacji i doświadczeń rodzinnych. Drugie to podejście szkoły psychoanalitycznej, które daje rozumienie indywidualnych procesów pacjenta.  Te dwa spojrzenia na funkcjonowanie psychiczne człowieka są mi bliskie w mojej pracy jako psychoterapeuty.

Po uzyskaniu tytułu magistra psychologii  na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego,   przez 8 lat zdobywałam  wiedzę i rozwijałam umiejętności psychoterapeutyczne podczas dwóch szkoleń specjalistycznych.

Od 2006 roku  jestem etatowym pracownikiem Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo ms. st. Warszawy, specjalizującej się w terapii par oraz rodzin.

Przez kilka lat współpracowałam również  z Ośrodkiem Synapsis w Warszawie (NZOZ).

Swoją pracę z pacjentami regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP),  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP) oraz  Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP).

Korzystam również z superwizji u superwizorów Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego (BPC) w ramach stałej współpracy  Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Bemowo  z Tavistock Centre for Couple Relationships  w Londynie.

Jestem  członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalityczne (PTPP).

Zakres usług

Metody terapeutyczne: psychoterapia systemowa, psychoterapia psychoanalityczna


Dane Kontaktowe

GABINET PSYCHOTERAPII ANNA RASIŃSKA
Warszawa - Żoliborz, ul. Tucholska 26
501 65 99 20

www.gabinet-psychoterapii.net


« Psychoterapia Warszawa - Żoliborz