Gabinet Psychoterapeutyczny Macieja Roszkowskiego - psycholog Bielany

Gabinet Psychoterapeutyczny Macieja Roszkowskiego

Maciej Roszkowski Witaj serdecznie! Trafiłeś na moją stronę, a to oznacza, że zastanawiasz się nad rozpoczęcie swojej terapii. To pierwszy ważny krok do zmiany tego, co sprawia Ci problem. Gratuluję Ci odwagi i jestem gotowy, aby Tobie pomóc. Abyś mogła/mógł zorientować się czy jestem odpowiednim terapeutą dla Ciebie zapraszam na pierwszą bezpłatną konsultację i do przeczytania kilku informacji o mnie.

Ukończyłem 5-letnie, magisterskie studia psychologiczne na SWPS w Warszawie i kursy w różnych podejściach terapeutycznych. Jestem obecnie w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Zdrowia PTP, akredytowanej jako jedno z niewielu przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję pod stałą superwizją doświadczonych psychoterapeutów.

Cechuje mnie życzliwe, przyjazne i empatyczne podejście do ludzi. Rozumiem różne problemy z jakimi możesz się borykać i które mogą Ci przynosić cierpienie. Nie oceniam ich. Z kimś życzliwym u boku istnieje możliwość, aby wyjść z depresji, stanów lękowych, toksycznych relacji, ciągłego potępiania się, przezwyciężyć samotność, poradzić sobie z uczuciem pustki, nadmiernym stresem… Oferuję Ci swoją pomoc w przezwyciężeniu Twoich trudności. Wierzę, a właściwie to wiem ze swojej praktyki terapeutycznej, że radość, szczęście, harmonia są stanami, które można osiągnąć.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i z szacunkiem do jej niepowtarzalnej osobowości. Każdy człowiek to wszechświat jedyny w swoim rodzaju. W związku z tym nie utożsamian się z żadnym konkretnym stylem terapeutycznym. Raczej korzystam z każdego ze skutecznych podejść takich jak poznawczo-behawioralne, gestalt, skoncentrowane na osobie, psychodynamiczne, mindfulness i wiele innych. Dopasowuję techniki, sposoby pracy i rozumienia do osoby, a nie osobę do technik. Dzięki temu możesz być pewien, że nie wrzucę Cię do jakiegoś worka i jak jeden sposób pracy okaże się nieskuteczny skorzystamy z kolejnego. Aż do pozytywnego dla Ciebie skutku.

W życiu prywatnym moją wielką pasją są podróże. Spędziłem w sumie ponad dwa lata na wędrówkach po Azji i nawet wydałem książkę opisującą moje doświadczenia – "Pisane słońcem". Poza tym medytuje codziennie od 14 lat, co zapewnia mi zrównoważenie i spokój wewnętrzny. Interesuję się akwarystyką, czytam, chodzę do kina, spotykam z przyjaciółmi, uwielbiam kontakt z przyrodą…

Udzielam psychoterapii indywidualnej w podejściu integracyjnym, wykorzystującym wiedzę i techniki różnych szkół terapeutycznych w celu jak najlepszej pomocy psychologicznej danej osobie. Sesje odbywają się w gabinecie na Bielanach (niedaleko metra Wawrzyszew) i trwają 50 minut. Koszt jednego spotkania to 120 zł. Pierwsza wizyta jest za darmo. Więc jeśli nie jesteś pewien, czy jestem właściwym terapeutą dla Ciebie, niczym nie ryzykujesz przychodząc na pierwsze spotkanie.

Do usłyszenia i zobaczenia
Maciej Roszkowski tel. 731976503
mail - psychoterapeuta.roszkowski@gmail.com

Zdjęcia

gabinet1 gabinet1 gabinet1 gabinet1
(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie)

Zakres usług

Metody terapeutyczne: Podejście integracyjne


Dane Kontaktowe

Gabinet Psychoterapeutyczny Macieja Roszkowskiego
Warszawa, ul. Kasprowicza 76 m.52
731976503
www.psychoterapia-roszkowski.pl


« Psychoterapia Warszawa - Bielany