Regulamin

Szukaj psychoterapeuty
Dodaj gabinet

Regulamin Spisu gabinetów psychoterapeutycznych
w witrynie PsychoterapiaWarszawa.info

Redakcja PsychoterapiaWarszawa.info dokłada wszelkich starań, aby zawarte w spisie dane były aktualne i prawidłowe. Wszystkie błędy prosimy zgłaszać na adres: admin -- PsychoterapiaWarszawa.info.

1.

O przyjęciu gabinetu do spisu decyduje administrator witryny PsychoterapiaWarszawa.info. Autorzy zgłoszenia zostają powiadomieni o fakcie dodania pocztą elektroniczną, na adres e-mail, który został podany w zgłoszeniu.

2.

W Spisie umieszczamy wyłącznie dane osób prywatnych z wykształceniem psychologicznym lub gabinetów zatrudniających osoby z takim wykształceniem. Nie umieszczamy danych osób prowadzących gabinety pomocy psychologicznej, bez wykształcenia w tym kierunku.

3.

PsychoterapiaWarszawa.info zastrzega sobie prawo nie zaakceptowania zgłoszenia, które zostało wypełnione niedbale, np. z pominięciem ważnych danych.

4.

PsychoterapiaWarszawa.info zastrzega sobie prawo nie zaakceptowania zgłoszenia bez podania przyczyny, jednak wszystkie niejasności staramy się, w miarę możliwości, wyjaśniać bezpośrednio z zainteresowanymi.

5.

PsychoterapiaWarszawa.info zastrzega sobie prawo do zmiany treści zgłoszonego wpisu. Zmiany kosmetyczne, takie jak zmiany interpunkcyjne, dokonywane są bez konsultacji z autorem zgłoszenia. Jeśli potrzebne są większe modyfikacje, następują one wyłącznie po konsultacji z autorem zgłoszenia.

6.

Każdy autor może w dowolnej chwili zmodyfikować lub usunąć swoje dane ze Spisu.

7.

Dodając gabinet do Spisu, autor zgłoszenia wyraża zgodę na otrzymywanie - na podany przy zgłoszeniu adres poczty elektronicznej - informacji odnośnie tego Spisu lub innych projektów autorów Spisu. PsychoterapiaWarszawa.info zobowiązuje się do nieprzekazywania adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

8.

Cena wpisu zwykłego wynosi 80 zł netto (98,4 zł brutto) za 12 miesięcy emisji. Cena wpisu promowanego wynosi 150 zł netto (184,5 zł brutto) za 12 miesięcy emisji. Za usługę wystawiana jest faktura. Ceny mogą ulec zmianie. Nowe ceny obowiązują od momentu ich opublikowania na stronie.

9.

PsychoterapiaWarszawa.info nie pobiera żadnych opłat z góry, ani opłat w formie abonamentowej. Każde przedłużenie usługi, odbywa się wyłącznie po uzyskaniu potwierdzenia od osoby reprezentującej zainteresowany gabinet.

10.

PsychoterapiaWarszawa.info zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronie.

11.

Zgłoszenie danych do Spisu równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

12.

Właścicielem serwisu PsychoterapiaWarszawa.info jest Agencja Interaktywna C10 Paweł Dymek - działalność gospodarcza prowadzona na podstawie wpisu do ewidencji gospodarczej pod numerem 459223 w Warszawie, pod numerami: NIP 951-202-04-24, REGON 141208263.