FORMA PSYCHE - Psychoterapia - Szkolenia - Coaching - psycholog Praga Północ

FORMA PSYCHE - Psychoterapia - Szkolenia - Coaching

Pomagamy od 1998 roku. Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie poradnictwa indywidualnego, rodzinnego i grupowego. Od początku działalności stawiamy sobie za cel, aby służyć innym wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Naszą misję opisaliśmy słowami: „Przywracamy równowagę. Dodajemy skrzydeł”.

Ewa Osóbka-Zielińska

Psycholog. Certyfikowany psychoterapeuta. Coach. Mediator. Trener umiejętności miękkich. Prowadzi spotkania indywidualne i sesje grupowe. Od 15 lat pomaga radzić sobie z różnymi sytuacjami kryzysowymi w pracy, w życiu osobistym, w związkach i relacjach partnerskich. Specjalistka od pomocy w sprawach emocjonalnie niezwykle złożonych: w stresie pourazowym, depresji, traumie i samotności.

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademię Menadżera III Sektora w Collegium Civitas. Kompetencje rozszerzała uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych, m.in. z mediacji i negocjacji, PR, Szkołę Psychotrapii w ośrodku INTRA, Studium Coachingu MLC i Psychoterapii Neurolingwistycznej. Uzyskała certyfikat doradcy stowarzyszenia NEST – New Experience for Survivors of Trauma w Irlandii. Należy do Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych SMR, jest w Zarządzie Polskiego Stowarzyszenia NLPt.

Empatyczna. Konsekwentna. Kreatywna. Pomaga znaleźć drogę w każdej sytuacji. Wspiera w odkrywaniu własnej wartości i wewnętrznego potencjału. Warto z nią rozmawiać.

Bogdan Osóbka-Zieliński

Certyfikowany psychoterapeuta. Doradca. Coach. Specjalista od spraw wyjątkowo trudnych. 16 lat doświadczenia. Korzysta z wiedzy i metod terapeutycznych największych autorytetów psychologii klinicznej i psychoterapii. Szczególnie bliska jest dla niego humanistyczna postawa Carla Rogersa, propagująca empatyczne zrozumienie, akceptację i autentyczność w kontaktach z drugim człowiekiem.

Absolwent wydziału filozofii i teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Uzyskał certyfikat poradnictwa (counselling) w Wielkiej Brytanii, dotyczący pomocy psychologicznej dla par małżeńskich, emigrantów i osób, które doświadczyły nadużyć duchowych i religijnych, a także certyfikat doradcy stowarzyszenia NEST „New Experience for Survivors of Trauma” w Irlandii. Posiada dyplom Uniwersytetu w Birmingham uprawniający do stosowania metody EMDR, skutecznie eliminującej skutki stresu urazowego (PTSD) u osób z doświadczeniami traumy.

Konkretny. Rzeczowy. Asertywny. Jednocześnie ciepły i pełen dobroci. Kreuje i realizuje autorskie projekty rozwojowe. Pomaga w wyznaczaniu celów zawodowych i osobistych, uwzględniając fizyczny, psychiczny i duchowy wymiar człowieka. Pracuje z parami. Człowiek-Dusza.

Zakres usług

Specjalizacje: Psychoterapia dorosłych, dzieci, par. Life coaching. Konsultacje dla osób w kryzysie życiowym, zawodowym, problemach w związku, leczenie depresji. Poradnictwo dla osób z trudną diagnozą choroby somatycznej. Konsultacje lekarza psychiatry.
Metody terapeutyczne: Psychoterapia integracyjna, humanistyczna, neurolingwistyczna, poznawczo-behawioralna.
Inni specjaliści: Psychoterapeuci - Marta Pindral, Monika Filarowska. Psychiatra - Jolanta Paszko
Dodatkowe informacje: Psychoterapia to autentyczna pomoc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Żyjemy w czasach stresogennych. Dom. Rodzina. Praca. Stałe zabieganie. Niestabilność jutra. Trudne doświadczenia. Wszystko to może sprawić, że będziesz potrzebować kogoś, z kim będziesz mógł otwarcie i szczerze porozmawiać. Kogoś kto cię wysłucha, pomoże, wesprze, ukierunkuje, otworzy nowe horyzonty, pozwoli spojrzeć na codzienność z innej perspektywy. Jesteśmy właśnie po to, aby tobie pomóc... Oferujemy poradnictwo i psychoterapię dla osób dorosłych, Life Coaching, sesje NLP oraz treningi umiejętności miękkich. Nasz gabinet mieści się na warszawskiej Pradze przy ul. Solidarności w pobliżu stacji metra „Dworzec Wileński”. Dojeżdżamy także na indywidualne spotkania na terenie Warszawy i okolic. Pracujemy przez telefon i za pośrednictwem Skype.


Dane Kontaktowe

FORMA PSYCHE - Psychoterapia - Szkolenia - Coaching
Warszawa, Al. Solidarności 53 lok.5, przy stacji metra Dw. Wileński
503 062 621, 503 120 424
www.formapsyche.pl


« Psychoterapia Warszawa - Praga Północ