Laboratorium Zasobów, Elżbieta Mińkowska - psycholog Praga Południe

Laboratorium Zasobów, Elżbieta Mińkowska

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat polski i europejski), absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Nieustannie podnoszę moją wiedzę i kwalifikacje. Obecnie uczestniczę w szkoleniu certyfikacyjnym w terapii schematu.

Od 2009 roku współpracuję jako psychoterapeutka w programie badań nad skutecznością psychoterapii poznawczo-behawioralnej w leczeniu zaburzenia stresowego pourazowego u osób po wypadkach komunikacyjnych w Interdyscyplinarnym Centrum Genetyki Zachowania Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego na warszawskim Zaciszu i w gabinecie prywatnym na Kamionku.

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, zwalczaniu skutków długotrwałego stresu, stresu pourazowego (PTSD) metodą przedłużonej ekspozycji. Pomagam osobom w kryzysach.

Prowadzę także warsztaty umiejętności społecznych, zarządzania sobą w czasie, pokonywania stresu przed wystąpieniami publicznymi, zajmuję się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Pracuję pod superwizją.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zakres usług

Specjalizacje: zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, depresja, PTSD
Metody terapeutyczne: psychoterapia poznawczo-behawioralna, terapia schematu
Dodatkowe informacje: gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT), terapii schematu


Dane Kontaktowe

Laboratorium Zasobów Laboratorium Zasobów, Elżbieta Mińkowska
Warszawa Praga Południe, ul. Kamionkowska 45
517174771
www.laboratoriumzasobow.pl


« Psychoterapia Warszawa - Praga Południe