Psychoterapia dorosłych - Konsultacje dla rodziców - Zespół Aspergera - psycholog Wola / Śródmieście

Psychoterapia dorosłych - Konsultacje dla rodziców - Zespół Aspergera

Dorota Trzaska Jestem absolwentką społecznej psychologii klinicznej SWPS. Pracuję w podejściu doświadczeniowym, łącząc osiągnięcia różnych nurtów psychoterapii humanistycznej i egzystencjalnej (min. Focusing, Gestalt, EFT). Skończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii rekomendowaną przez PTP, w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

Posiadam doświadczenie w pracy w korporacji, również na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem.

Doświadczenie zdobywałam w trakcie kilku lat stażów w warszawskich szpitalach psychiatrycznych, fundacji Inigo, poradniach dla dzieci ze Spektrum Autyzmu oraz zaburzeniami zachowania. Prowadzę szkolenia z zakresu umiejętności komunikacyjnych i asertywności dla nauczycieli oraz konsultacje dla rodziców.

Zapraszam osoby dorosłe, pary i młodzież doświadczające trudności lub pragnące rozwijać swoje kompetencje w zakresie asertywności (lęk, depresja, niepowodzenia w relacjach, żałoba, zespół stresu pourazowego, uzależnienia behawioralne, zaburzenia odżywiania). Pomagam również osobom z Zespołem Aspergera (dzieciom, młodzieży i dorosłym), dzieciom z zaburzeniami zachowania. Pracuję także przez Skype.

Zakres usług

Specjalizacje: terapia dorosłych, par, młodzieży, konsultacje dla rodziców, terapia dzieci z zaburzeniami zachowania, Zespołem Aspergera
Metody terapeutyczne: terapia integratywna (focusing, EFT, gestalt), terapia poznawczo-behawioralna
Ukończyłam: Kurs Interwencji Kryzysowej, staże i szkolenia i związane z pracą z dziećmi z zaburzeniami zachowania i spektrum autyzmu (SAZ). Uczestniczę w konferencjach i warsztatach dotyczących obszarów mojej pracy.


Dane Kontaktowe

Psychoterapia dorosłych - Konsultacje dla rodziców - Zespół Aspergera
Warszawa Wola / Śródmieście, ul. Nowolipki 14 lok. 20
725447789
www.psychoterapiawarszawa.info/psychoterapia-srodmiescie/dorota-trzaska.php


Warszawa Wola / Śródmieście, ul. Nowolipki 14 lok. 20

« Psychoterapia Warszawa - Śródmieście
« Psychoterapia Warszawa - Wola